KLUB TURYSTÓW GÓRSKICH "ŚWISTAK"

wrz.

Prezes klubu: Halina Osojca.

Prezesem honorowym klubu jest Zbigniew Roliński.

Witamy Cię na naszej klubowej stronie ...a skoro już jesteś to może Cię zainteresuje to czym się zajmujemy.

Przede wszystkim interesuje nas wszystko to co związane z górami.

Żeby utrzymać się w dobrej kondycji robimy coniedzielne wycieczki w okolicach Łodzi.

Uczestniczymy też w rajdach narciarskich, rowerowych, pieszych i kajakowych organizowanych przez inne koła PTTK i PTT.

Organizujemy imprezy klubowe – integracyjne z innymi klubami, zabawy karnawałowe itp.

Dla młodzieży szkolnej tradycyjnie organizujemy w maju rajd pieszy „Świstaki w nizinach” i w listopadzie „Rajd Niepodległości”.

Całością naszego życia klubowego kieruje prezes i zarząd.

Chcesz wiedzieć więcej – przyjdź na zebranie.

Spotykamy się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 17.00 w Domu Kultury "502" na ul.A.Sacharowa 18, sala nr 5.

Na zebraniach klubowych oprócz spraw organizacyjnych robimy pokazy zdjęć, filmów autorstwa członków klubu i nie tylko, spotkania z interesującymi ludźmi

ktgswistak@gmail.com